W dniach 11-14.02.2020 przedstawiciele firmy LIKI Mobile Solutions uczestniczyli w wizycie studyjnej podczas targów poświęconym nowoczesnym technologiom elektronicznym Integrated Systems Europe 2020, odbywających się w Amsterdamie.

Integrated Systems Europe to jedna z najważniejszych na świecie wystaw dla profesjonalistów zajmujących się systemami audiowizualnymi i integracją systemów AV. Tegoroczna edycja  przyciągnie ponad 1300 wystawców i 80 tys. uczestników. W ciągu czterech dni odbywa się szereg konferencji, warsztatów dotyczących innowacji technologicznych oraz spotkań networkingowych.

Celem udziału Liki Mobile Solutions w ISE 2020 jest pogłębianie wiedzy na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań, poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Wyjazd realizowany jest w ramach projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

 

LIKI Moibile Solutions to Software House zlokalizowany w sercu Łodzi. Zespół pełen energii i pasji do technologii, którego główną misją jest wprowadzanie w życie niezwykłych pomysłów. Ich  rozwiązania IT zmieniają sposób, w jaki ludzie żyją, pracują, podróżują, komunikują się.

W Liki za rozwój aplikacji odpowiedzialni są wykształceni i doświadczeni programiści, graficy oraz pasjonaci, którzy cały czas zwiększają swoje umiejętności i wiedzę z zakresu rozwoju oprogramowania. Dzięki temu produkty Liki są zawsze zgodne z aktualnymi trendami.  Firma pomaga swoim partnerom utrzymać się na wysokim poziomie rozwoju technologicznego. W celu dostarczania innowacji ściśle współpracują z ośrodkami akademickimi. Gromadząc wiedzę w różnych branżach, głównie e-health oraz logistycznej, przyczyniają się do cyfrowej transformacji w wielu firmach na całym świecie. Więcej o firmie na: www.likims.pl

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

 

Więcej o targach Integrated Systems Europe –  www.iseurope.org