Dla wielu firm pandemia jest szansą na otworzenie się na nowe rynki. Chiny będąc bardzo obiecującym kierunkiem ze względu na swój rozmiar i potencjał kuszą wielu przedsiębiorców. Największy rynek Azji jest jednak miejscem, gdzie oprócz oczywistej bariery językowej natrafia się także na szereg regulacji, które bez odpowiedniego wsparcia mogą okazać się nieprzystępne.

Twórnia to kolejne przedsiębiorstwo, które skorzystało ze wsparcia udzielanego przez Województwo Łódzkie biznesowi z Województwa Łódzkiego. Firma zajmuje się obsługą marketingową firm.

Tomasz Jachimek, właściciel: „Dzięki doradztwu otrzymanemu od Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Chengdu byliśmy w stanie zaproponować naszym klientom nowe, skuteczne rozwiązania na rynku chińskim. Poszerzyliśmy swoje portfolio o rozwiązania, które były wcześniej dla nas niedostępne.”

Zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Biurem Województwa Łódzkiego w Chengdu. W roku 2021 szykujemy dla Was nowe rozwiązania biznesowe, by w dobie pandemii skutecznie znaleźć swoje miejsce w Chinach.

Zapraszamy do kontaktu.

Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu
Business Innovation Center
for China-Europe Cooperation (CCEC)
157 Tianfu Ave, Chengdu, 610041 Prowincja Syczuan

tel. +86 13076067352

 

Źródło, zdjęcie: Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu

PB/PSZ/MR