To już niemal rok jak koronawirus uderzył w podstawy naszej gospodarki sprawiając, że wielu przedsiębiorców zaczęło poszukiwać nowych rozwiązań dla prowadzenia swojego biznesu. Dla nas rok 2020 upłynął pod wyzwaniem niesienia pomocy lokalnemu biznesowi. Ciężkie czasy wymagają szukania nowych rozwiązań. Jednym z pomysłów jest współpraca z Chinami, dla wielu bowiem rynek chiński jawi się jako obiecujący pełen perspektyw kierunek biznesowy. Bliższe spojrzenie na specyfikę Państwa Środka, prawo, zwyczaje, a także tak podstawową sprawę jak język sprawia, że obiecujący obraz wypełnia się wątpliwościami. Usługi biura są narzędziem dla lokalnego biznesu z Łódzkiego dla sukcesywnego przełamywania trudności na największym rynku Azji Południowo-Wschodniej.

Winkler Sp. z o.o. Sp. K. to kolejne przedsiębiorstwo będące beneficjentem wsparcia udzielanego przez Województwo Łódzkie biznesowi z Województwa Łódzkiego. Firma zajmuje się między innymi realizacją nietypowych, autorskich projektów zabudowy biur i powierzchni komercyjnych.

Jacek Branicki, project manager: „kontakty nawiązane z Chinami zaowocowały wprowadzeniem do naszego portfolio nowych produktów, które z pewnością spodobają się naszym klientom”

Zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Biurem Województwa Łódzkiego w Chengdu. W roku 2021 szykujemy dla was nowe rozwiązania biznesowe, by w dobie pandemii skutecznie znaleźć swoje miejsce w Chinach.

Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu
Business Innovation Center
for China-Europe Cooperation (CCEC)
157 Tianfu Ave, Chengdu, 610041 Prowincja Syczuan

tel. +86 13076067352

 

Źródło, zdjęcie: Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu

PB/PSZ/MR