Uroczyste otwarcie ŁDI odbędzie się we wtorek 19 października br. o godzinie 9.30. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Aleksandra Przegalińska, uznany polski autorytet w dziedzinie sztucznej inteligencji, która wygłosi prelekcję Horyzonty AI. Wykładu będzie można wysłuchać na żywo, korzystając z linku.

Tegoroczna edycja Łódzkich Dni Informatyki została rozszerzona o Dzień Biznesowy, czyli wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z łódzkiej branży IT. ŁDI x biznes odbędzie się w piątek 22 października br. w formie stacjonarnej (z transmisją online) w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Narutowicza 34. Gościnne wnętrza ŁARR staną się miejscem debat poświęconych rozwojowi firm i rynkowi pracy specjalistów wysokich technologii. Dzień Biznesowy to także okazja do bezpośredniego spotkania się przedstawicieli łódzkiej branży IT po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

Zapraszając do osobistego udziału w Dniu Biznesowym, ze względu na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej prosimy o potwierdzenie przybycia do 19 października br. pod adresem: office@ictcluster.pl (liczba miejsc jest ograniczona).


Zapraszamy serdecznie

 

PSZ