Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z województwa łódzkiego? Interesuje Cię znalezienie partnerów handlowych z krajów Beneluksu? Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do udziału w spotkaniach B2B on-line w ramach giełdy kooperacyjnej, która odbędzie się w dn. 19-20 stycznia 2023 r.!

Giełda kooperacyjna on-line to szansa na poznanie kontrahentów z krajów Beneluksu dla przedsiębiorców z branż kluczowych województwa łódzkiego:

– Medycyna, farmacja i kosmetyki,

– Energetyka (w tym OZE),

– Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody,

– Zaawansowane materiały budowlane,

– Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze,

– Informatyka i telekomunikacja.

Weź udział w spotkaniach B2B on-line w ramach giełdy kooperacyjnej i zaprezentuj partnerom z Beneluksu swoją ofertę podczas dedykowanych spotkań matchmakingowych! Zapewniamy maksymalnie 3 spotkania na przedsiębiorstwo i dostęp do platformy internetowej, na której odbędzie się giełda kooperacyjna.

Nabór do udziału w wydarzeniu na zlecenie Województwa Łódzkiego prowadzi firma GMSynergy. Link do rekrutacji: https://formularz.gmsynergy.com.pl/ 

Zapisy trwają do 19 grudnia 2022 r. Ilość miejsc ograniczona!

Informacji nt. wydarzenia udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:
Katarzyna Stachurska – tel. 42 663 35 91, mail: katarzyna.stachurska@lodzkie.pl 

oraz projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl.

Giełda kooperacyjna on-line organizowana jest w ramach projektu LODZKIE GO BENELUX″. Uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej stanowi jednocześnie udział w niniejszym projekcie, realizowanym przez Województwo Łódzkie – Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, i w związku z tym stanowi również pomoc de minimis dla przedsiębiorców, udzielaną zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 3 września 2015 r. Z każdym zakwalifikowanym przedsiębiorcą zostanie zawarta umowa o dofinansowanie jego udziału w giełdzie kooperacyjnej pomiędzy tym przedsiębiorcą a Województwem Łódzkim.