Employer Branding stanowi ważne koło zamachowe rozwoju firmy, ale Employee Advocacy to ZNACZNIE WIĘCEJ niż Employer Branding!

Zapraszamy na wystąpienie eksperckie z zakresu „Employee Advocacy”, czyli „rzecznictwa pracowników” prowadzone przez Grzegorza Turniaka. To pierwsze tego typu spotkanie w Łodzi z topowej klasy ekspertem z zakresu rozwijania biznesu, networkingu, współtwórcy autorskiego cyklu szkoleniowego #RzecznictwoPracowników.

Termin: 24.11 2022 r. (czwartek)
Miejsce: SkyHub w Łodzi (Łódzki Dom Kultury, V piętro)
Godziny: 10:00 – 15:00

Czego dowiesz się podczas wystąpienia Grzegorza Turniaka ? Będą to m.in. następujące zagadnienia:

  • pojęcie i rola Employee Advocacy w przedsiębiostwie,
  • diagnoza potencjału organizacyjnego firmy (i jego zasobów pracowniczych),
  • metody zwiększania zaangażowania pracowników we wdrażanie wizji firmy,
  • kanały aktywności pracowników w procesie Employee Advocacy, w tym metody tworzenia i promowania angażujących treści,
  • wpływ stosowania Employee Advocacy na wzrost wielkości przychodów firmy, na zwiększenie rozpoznawalności marki i obniżenie nakładów marketingowych firmy, czy na skrócenie cykli sprzedażowych w firmie lub restrukturyzację zmierzającą do usprawnienia procesów produkcyjnych/organizacyjnych przy zwiększeniu skuteczności pracowników,
  • dobre praktyki wdrażania Employee Advocacy w przedsiębiorstwach

Będzie moment na dyskusję, blok Q&A oraz networking przy kawie z mistrzem sieciowania przedsiębiorstw w Polsce!

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rejestracja mailowa a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń:
1. wypełnij formularz zgłoszeniowy
2. odeślij go mailem na adres biznes@lodzkie.pl
3. poczekaj na potwierdzenie uczestnictwa

O prowadzącym:
Grzegorz Turniak

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK, PK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 200.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska.

Obecnie jest partnerem spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak. Został wybrany jednym z “10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018, 2019 o 2020”. Prowadzi z zespołem programy rozwojowe:
#SocialSelling, #FirmaNaLinkedin, #MentorCEOin, #RzecznictwoPracowników. Na eventach biznesowych zarządza #SesjePozytywnychRelacji.

Jest autorem książki “Nigdy nie stój sam” i współautorem: “Alchemia Kariery” ( z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” ( z R.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem), “Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm” ( z K.Rumianowskim ), “Nigdy nie stój sama ” ( z Agatą Dynoch).

Klauzula informacyjny – do pobrania

 

MN/PSZ