17 września zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich do SkyHub przy ul. Traugutta 18 w Łodzi.

Już w najbliższy piątek od godziny 10:00 do 17:00 zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich – bezpłatne wydarzenie, podczas którego można zdobyć bardzo dużo merytorycznej wiedzy z zakresu rozwoju przedsiębiorczości.

Przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad eksperckich z zakresu możliwości rozwoju biznesu z doradcami “Łódzkie dla Biznesu”. Doradca zarówno zdiagnozuje potrzeby firmy, jak i przygotuje indywidualną ofertę. Elementem doradztwa jest również dobór partnerów biznesowych, rekomendacje wydarzeń branżowych pomocnych w rozwijaniu działalności, targach, szkoleniach oraz wszelkich innych działaniach istotnych z punktu widzenia działalności przedsiębiorstwa. Dlatego też zachęcamy do przygotowania pytań do naszych doradców i skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia.

Ponieważ stawiamy na rozwój, podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z dwóch warsztatów:

  • warsztatu marketingowego pod hasłem „Wyróżnij się albo zgiń”. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób promować i rozwijać biznes dzięki zastosowaniu złotych zasad marketingu,
  • warsztatu eksportowego, podczas którego powiemy jakie działania należy podejmować, a jakich unikać, by osiągnąć sukces na rynkach zagranicznych.

Wiemy, że najłatwiej jest przyswajać nową wiedzę przez zabawę – dlatego też możecie spodziewać się ekonomicznych planszówek i gier strategicznych, natomiast podczas rozgrywek w piłkarzyki będziecie mogli sprawdzić swój refleks.

Zapraszamy Was całymi rodzinami! W Przedsiębiorczym quizie będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę i kreatywność w obszarze rozwoju przedsiębiorczości – do tej zabawy zapraszamy zarówno dorosłych, jak i młodzież, a nawet dzieci – na ich kreatywność można zawsze liczyć.

Wstęp na Dni Otwarte Funduszy Europejskich jest bezpłatny.

Więcej informacji»