Już 18 października widzimy się na największym bezpłatnym networkingu w Łodzi, w ramach cyklu wydarzeń regionalnych „Biznes Mikser” których organizatorem jest Województwo Łódzkie.

Miejsce: The Loom Hotel Ogrodowa 21, Łódź
Start wydarzenia: 16:00

W ramach Biznes Miksera w Łodzi odbędą się prelekcje specjalne:

1. Budowanie marki (w tym osobistej) z wykorzystaniem kanałów social media – prowadzenie Grzegorz Turniak
– „złote zasady” prowadzenia profilu firmowego
– kryteria decyzji czy działać samodzielnie, czy zlecać marketing internetowy na zewnątrz, co, oprócz prowadzenia profilu na kanałach social media, ma wpływ na obecność naszej firmy w sieci?
– jak budować relacje z klientami online aby się wyróżnić i dać zapamiętać.

2. Eko biznes się opłaca – prowadzenie dr inż. Renata Żyłła – Łódzki Instytut Technologiczny
– cyrkularne modele biznesowe (w tym poprawa innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa, wyróżnienie się na rynku, zmniejszenie kosztów działalności)
– korzyści wdrożenia nowych niskoemisyjnych technologii w firmie
– źródła finansowania na innowacyjne rozwiązania proekologicznych w firmie.

3. Nauka w Biznesie – prelekcja dotycząca umiejętnej wymiany wiedzy, informacji i zasobów pomiędzy sektorem nauki a biznesu, w tym korzyści z wdrażania zaawansowanych technologicznie rozwiązań w firmach i dostępnych możliwości wsparcia w tym zakresie.

Czym jest Biznes Mikser?

Biznes Mikser jest wydarzeniem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie Biznes Miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserze w Łodzi (możliwość zgłoszenia 1 osoby reprezentującej podmiot) prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl. Uruchomiono rekrutację uzupełniającą, a o kwalifikacji wszyscy uczestnicy będą na bieżąco informowani drogą mailową. Przedsiębiorcy, którzy przesłali swoje zgłoszenia do 12.10.2023 r. do godziny 12:00, zostaną niezwłocznie poinformowani o wynikach dotychczasowej rekrutacji.

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze (załączniki).

Udział w Biznes Mikserze jest bezpłatny.

Zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

Na pytania w zakresie Biznes Mikserów odpowiedzą pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości: Małgorzata Neuman (42) 6633460 oraz Weronika Kowalczyk (42) 2919758.

Załączniki:
Regulamin
Formularz
Karta oceny
RODO

 

 

MN/PSZ