Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ, o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23.

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus; Priorytet I. Umiejętności; Działanie 01.03 Kadry nowoczesnej gospodarki;

Cel projektu: Dzięki otrzymanemu wsparciu, pracodawcy i ich pracownicy/pracowniczki będą mogli wziąć udział w szkoleniach i działaniach doradczych, które zwiększą świadomość znaczenia i korzyści z wdrożenia GOZ w przedsiębiorstwie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej projektu Akademia GOZ (https://akademiagoz.com.pl/)

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 22 162 79 60 lub na adres e-mail; akademiagoz@adn.pl

 

Akademia GOZ

DO 20 MAJA TRWA I RUNDA NABORU WNIOSKÓW

Informacje o kolejnych rundach zamieszczamy na stronie projektowej akademiagoz.com.pl

 

DLA KOGO? Do udziału w projekcie zapraszamy 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski. Zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie.

NA CO? W projekcie zaplanowaliśmy realizację BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ ORAZ DORADZTWA bezpośrednio związanego ze szkoleniem. Proponujemy jedną z trzech ścieżek szkoleniowych, które różnią się od siebie poziomami zaawansowania.

ŚCIEŻKA 1 OBEJMUJE:

a) Szkolenie w formule zdalnej, trwające 8 godzin lekcyjnych. Część ogólna: kontekst i podstawy GOZ w działalności przedsiębiorstwa.

b) Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa

ŚCIEŻKA 2 I 3 OBEJMUJE:
Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
W przypadku udziału w szkoleniach stacjonarnych, zorganizowanych w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania zapewnimy hotel, śniadanie, obiad i kolację. Zwrócimy także koszty dojazdu.

DORADZTWO bezpośrednio związane ze szkoleniem jest przewidziane dla każdego uczestnika i uczestniczki. Przeprowadzone zdalnie lub stacjonarnie, będzie trwało maksymalnie 10 godzin zegarowych.

Wartość projektu: 10 927 739,90 PLN Kwota dofinansowania z UE: 9 017 570, 96 PLN

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k.
zapraszają do udziału w projekcie o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23