Rozwijaj z nami swoja firmę. Zarząd Województwa Łódzkiego przeznaczył 7 mlz zł na konkurs dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić nowatorskie rozwiązania w swoich firmach. Nabór wniosków rusza na początku marca, ale już można się do niego szykować.

Jest to propozycja dla przedsiębiorców z sektora MŚP (oraz ich partnerstw) zainteresowanych:

  • wdrożeniem wyników prac B+R;
  • wdrożeniem innowacyjnych produktów, procesów wytwarzania produktów lub świadczenia usług, w tym ekoinnowacji. Dodatkowym efektem projektu może być wprowadzenie nowych rozwiązań organizacyjnych lub marketingowych, jednak te rodzaje innowacji nie będą podlegały finansowaniu i ocenie.

Dofinansowane rozwiązanie powinno być zupełnie nowe w województwie łódzkim, albo stosowane nie dłużej niż 3 lata. Projekty powinny być realizowane na terenie województwa łódzkiego przez przedsiębiorcę prowadzącego tutaj swoją działalność.

Wnioskodawca może ubiegać się o dofinansowanie jednego projektu.

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od 1 marca do 30 kwietnia wyłącznie w formie elektronicznej. Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu to lipiec 2021 r.

Kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach niniejszego konkursu wynosi 7 mln zł.

Pełna dokumentacja konkursowa dostępna jest na stronie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Dodatkowych informacji udziela Zespół Promocji, Informacji i Komunikacji w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy telefonicznie pod numerem: (42) 230 15 55/56 lub mailowo: info@cop.lodzkie.pl, a także na czacie dostępnym na stronie www.cop.lodzkie.pl.

Do pobrania:
Prezentacja dotycząca konkursu: Innowacje w MŚP

 

Źródło, grafika: materiały własne, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

PSZ/MR